Leleszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
483 645 PLN
Cena za m2
285 PLN
Powierzchnia działki
1 697 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
2/13588/OGS

Opis nieruchomości


Malownicza działka na Mazurach o pow. 1697 m2 z widokiem na Jezioro Leleskie. 


Leleszki znajdują się w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, gminie Pasym.
Zaledwie 4 km od miasta Pasym z pięknym rynkiem, a także 15 km od Szczytna, 34 km od Olsztyna, 200 km od Warszawy. 
W Pasymiu są liczne sklepy, restauracje, apteka, a także sklep Biedronka. W sezonie letnim czynny jest także sklep w Leleszkach.


Działka usytuowana w odległości jedynie ok. 130 metrów od Jeziora Leleskiego, a także miejskiej plaży o swobodnym dostępie i dogodnym zejściu do jeziora.
Jezioro Leleskie wyróżnia się I klasą czystości wód oraz bardzo dobrym stanem ekologicznym. Idealne miejsce dla osób nurkujących. Istnieje możliwość przepłynięcia również do Jeziora Kalwa. 


Działka zadbana, ogrodzona, wyrównana i zasiana trawą. Jest to dobrze utrzymana działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. 
Fantastyczne miejsce dla wszystkich szukających ciszy i spokoju z dala od zgiełku i wielkomiejskiego gwaru, idealne nie tylko na weekendowy lub wakacyjny odpoczynek. To doskonałe miejsce dla wędkarzy, osób szukających aktywnego wypoczynku, możliwości spędzenia czasu na wodzie oraz wielbicieli wycieczek rowerowych. 


Miejscowy plan zagospodarowania umożliwia zabudowę do dwóch kondygnacji nadziemnych (parter + poddasze) w formie nawiązującej do architektury lokalnej. Obowiązuje zakaz lokalizowania obiektów uciążliwych. Bezpośredni dostęp do sieci elektroenergetycznej oraz do sieci wodociągowej. 
Wszystkim zainteresowanym udostępnimy więcej informacji dotyczących nieruchomości. 

Dojazd do działki utwardzoną drogą. 
Założona księga wieczysta, bez obciążeń. 
Dodatkowo pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania na rynku.
Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. 

Zapraszam na prezentację.

Kontakt

Mentor House Sp. z o.o.

Telefon:
577530545
E-mail:
biuro@mentorhouse.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mentor House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Mentor House Sp. z o.o. z siedzibą przy Orężna 11, 02-938 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mentorhouse.pl… czytaj więcej